محصولات مکتوب ماه محرم

📕منبر مکتوب «عشق جهانی»

🏴ویژه دهه محرم با محوریت جریان سازی گفتمان مقاوت بر اساس ۱۰ فراز منتخب #زندگی_با_آیه‌ها

▫️۱۰ جلسه ▫️قطع رقعی ▫️۱۸۹ صفحه فایل های ضمیمه

🔳توضیح توسط نویسنده، حجت‌الاسلام رحمتی:
▪️ خط گفتمانی محرم امسال بحث «جریان سازی گفتمان مقاومت» است چرا که پس از بازخوانـی و بازیابـی ایـده مقاومت از طریق فرصت بینظیر قیام مردم غزه و عملیات وعده صـادق در شـکل گیری تحـولات جهانـی؛ قیام حضرت سید الشهدا (ع) ظرفیت گفتمان سازی مقاومت و ایجاد ادبیات مشترک در جهان را دارد و لذا از آیات بیان شده توسط حضرت از زمان آغاز حرکت تا روز عاشورا ده آیه انتخاب شده است .

◀️ برای گفتمان سازی در امتداد پویش ملی زندگی با آیه ها؛ ده آیه محوری برای گفتمان سازی جریان مقاوت انتخاب شد که دارای یک محور اصلی با توجه به آیه «مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا» است.
◀️ و موضوع محوری این ده شب بحث عهد با حضرت سید الشهدا (ع) و عشق به ایشان است با توجه به آیاتی است که خود حضرت در مسیر کربلا یا روز عاشورا مطرح کردند.

▪️نوآوری این نگاره آنجاست که باید از طریق امام حسین (ع) و زندگی با آیاتی که امام مطرح کردند عشق و محبت به امام را از قالب فردی به قالب جمعی و جهانی برسانیم ودرک کنیم که چگونه میتوان با عشق به امام زندگی عاشقانه جمعی را تجربه کنیم.

🔴 قطعات تلاوت تدبری «مقاومت و پیشرفت»

🔺ویژه ماه محرم سال ۱۴۰۳ بر محور ۱۰ فراز منتخب #زندگی_با_آیه‌ها

فایل های ضمیمه

🔳چند نکته مهم:

☑️تلاوت تدبـری قـرآن کریـم، تلاشـی اسـت بـرای زمینه سـازی تلاوت و اسـتماع متدبرانـه قـرآن کریم برای عمـوم مردم که برگزاری با کیفیت آن به همت قاریـان، مبلغیـن، سـخنرانان و مجریان جلسات دینی و قرآنی و همه اهل قرآن، میسر خواهد شد

☑️ایـن نوشـتار بـه عنـوان یک منبع کمکـی، برای برگزاری تلاوت تدبـری قـرآن کریم در ابتدای جلسـات عـزاداری ایام محرم تهیـه شـده اسـت که بـا محوریـت ۱۰ قطعه از سور قرآن بـا خـط محتوایـی «مقاومـت و پیشـرفت»، یـک محتـوای منسجم و کامل را به مخاطب ارائه میکند.

☑️دلیل انتخاب این آیات و پیوند آن با قیام حضرت این است که پس از بازخوانـی و بازیابـی ایـده مقاومت از طریق فرصت بینظیر قیام مردم غزه و عملیات وعده صـادق و شـکل گیری تحـولات جهانـی؛ قیام حضرت سید الشهدا (ع) ظرفیت گفتمان سازی مقاومت و ایجاد ادبیات مشترک در جهان و تبیین اینکه مقاومت رمز پیشرفت است را دارد.

◾️توضیحات کامل نحوه ارائه (توسط قاری و سخنران) در فایل موجود است.

🔖 کتاب «منبرک های نوجوانانه لبیک»

#منبرک_مکتوب_نوجوان #زندگی_با_آیه‌ها

▫️۱۰ جلسه ▫️قطع رقعی ▫️۱۸۹ صفحه فایل های ضمیمه

🏷 یک دهه سخن، برای نوجوان مقاوم

🔳السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 🔳

💎 قابل توجه برادران و خواهران مبلغ که در هیئت های نوجوانان انجام وظیفه می کنند 🔰🔰🔰🔰🔰

🔖 کتاب «منبرک های نوجوانانه لبیک»

🔰 قابل اجرا در مساجد، مدارس، هیئت‌ها، روضه های خانگی، و …

🔖 محتوای ده شب منبر در هیئت نوجوانان، با محوریت طرح «زندگی با آیه ها»

🔖 کتابچه «مقاومت زنانه»

▫️قطع جیبی ▫️۳۰ صفحه ▫️مخاطب: مبلغان و کنشگران بانو

▫️۱۰ جلسه ▫️قطع رقعی ▫️۱۸۹ صفحه فایل های ضمیمه

#کتاب
#منبرک_مکتوب_بانوان
#زندگی_با_آیه‌ها

🔳السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام 🔳

🔹آزادگان عالم، در خیمه حسین‌اند
#طرف_درست_تاریخ
#محرم